ב"ה
English Hebrew
משלוחים חינם ברכישה מעל 3,000₪ באתר
תעודה גמולוגית בינלאומית מעל 3,500₪


תעודת יהלוםתעודת מקוריות של יהלום היא מסמך רשמי שהונפק על ידי מעבדה עצמאית המבטיח את איכות היהלום שאתה מתכנן לקנות. הוא מבטיח את מאפייני היהלום ובמיוחד את 4C: משקל (קראט), צבע (צבע), טוהר (בהירות) וגודל (Cut). במילים אחרות, מדובר בערכו. התעודה מעידה גם על ייחודה של האבן: אי אפשר לבלבל עוד יהלום עם אחר. Jovaneti מציע לך אבנים יקרות מאושרות על ידי 3 המעבדות הבינלאומיות החשובות ביותר כגון GIA, HRD ו- IGI.GIA Certificate

המכון הגמולוגי של אמריקה, שנוסד בשנת 1931, הוא ארגון עצמאי ללא כוונת רווח, הנחשב ברבים לסמכות המובילה בעולם בתחום הגמולוגיה. הוצגה בשנת 1953, מערכת דירוג היהלומים שלה ואבני חן מוכרת כסטנדרט מקובל בכל העולם. יצרני אבני חן מכל רחבי העולם שולחים את היהלומים ואבני החן שלהם ל- GIA לבדיקה וניתוח מומחים.


 HRD Certificate

ה- Hoge Raad voor Diamant (HRD), או "מועצת היהלומים הגבוהה", הוקם באנטוורפן בשנת 1973 כמקבילה האירופית של ה- GIA (המכון הגמולוגי של אמריקה). מעבר לניטור היבוא והיצוא של יותר ממחצית מאספקת היהלומים בעולם, האישורים שהונפקו על ידי ה- HRD עבור יהלומים ואבנים יקרות מבוססים על תקנים מקובלים ומוכרים בעולם.


IGI Certificate

המכון הגמולוגי הבינלאומי (IGI) הוא ארגון הסמכה ליהלומים, אבנים צבעוניות ותכשיטים. מטה IGI באנטוורפן ויש לו משרדים בניו יורק, הונג קונג, מומבאי, בנגקוק, טוקיו, דובאי, תל אביב, טורונטו, לוס אנג'לס, קולקטה, ניו דלהי, סוראט, צ'נאי, תריסור, אחמדאבאד, שנחאי וקוואלזה. IGI, שהוקמה בשנת 1975, היא המעבדה הגמולוגית העצמאית הגדולה בעולם. הוא גם מפעיל בתי ספר גמולוגיים בכמה מקומות ברחבי העולם.