ב"ה
English Hebrew
משלוחים חינם ברכישה מעל 3,000₪ באתר
תעודה גמולוגית בינלאומית מעל 3,500₪


כתב ויתוראם אתה זקוק למידע נוסף או שיש לך שאלות לגבי כתב ויתור האתר שלנו, אל תהסס לפנות אלינו בדוא"ל לכתובת @asldiamond.com


כתב ויתור לאתר asldiamond.com
כל המידע באתר זה - https://www.asldiamond.com - מתפרסם בתום לב ולמידע כללי בלבד. asldiamond.com אינה מתחייבת לגבי שלמותו, אמינותו ודיוקו של מידע זה. כל פעולה שתנקוט במידע שתמצא באתר זה (asldiamond.com) הינה על אחריותך בלבד. asldiamond.com לא תהיה אחראית לכל הפסד ו / או נזק בקשר לשימוש באתר שלנו.

מאתרנו תוכלו לבקר באתרים אחרים על ידי מעקב אחר היפר-קישורים לאתרים חיצוניים כאלה. בעוד שאנו שואפים לספק קישורים איכותיים בלבד לאתרים שימושיים ואתיים, אין לנו שום שליטה בתוכן ובאופי של אתרים אלה. קישורים אלה לאתרים אחרים אינם מרמזים על המלצה לכל התוכן שנמצא באתרים אלה. בעלי תוכן ותוכן עשויים להשתנות ללא הודעה מוקדמת ועלולים להתרחש לפני שתהיה לנו האפשרות להסיר קישור שעשוי להיות 'רע'.

אנא שים לב שכאשר אתה עוזב את אתרנו, ייתכן ובאתרים אחרים יש מדיניות פרטיות ותנאים שונים אשר אינם בשליטתנו. אנא הקפד לבדוק את מדיניות הפרטיות של אתרים אלה וכן את "תנאי השירות" שלהם לפני שאתה עוסק בעסק כלשהו או מעלה מידע כלשהו. מדיניות הפרטיות שלנו נוצרה על ידי מחולל מדיניות הפרטיות. .


הַסכָּמָה
על ידי שימוש באתר האינטרנט שלנו, אתה מסכים בזאת להצהרתנו ומסכים לתנאיו.


עדכון
אם נעדכן, נתקן או נבצע שינויים במסמך זה, שינויים אלה יפורסמו כאן באופן בולט