ב"ה
English Hebrew
משלוחים חינם ברכישה מעל 3,000₪ באתר
תעודה גמולוגית בינלאומית מעל 3,500₪


מדיניות החזרה וביטוליםשינית את דעתך!
הלקוח רשאי לבטל את העסקה ולהחזיר את התכשיט בתוך 14 יום מיום ביצוע ההזמנה ובתנאי שרכש באמצעות האתר של ASL DIAMOND – הלקוח יישא בעלות המשלוח + עלות בדיקת תקינות המוצר ומקוריותו במעבדות מוסמכות לכך + 30% מעלות העסקה כולל מע"מ.

ביטול העסקה ייעשה באמצעות פניה טלפונית או בדואר אלקטרוני לשירות הלקוחות של החברה. ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת דואר אלקטרוני או שיחה טלפונית מהחברה המאשר את הבקשה לביטול העסקה. במקרה שהביטול אושר – יש להשיב את המוצר לחברה באריזתו המקורית כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח. החזרת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית ושעדיין לא חלפו 30 יום מתאריך רכישת המוצר.

אם ביטול העסקה יתבצע לאחר שהלקוח קיבל את המוצר לרשותו, הלקוח יישא בעלות משלוח המוצר חזרה לחברה + עלות בדיקת תקינות המוצר ומקוריותו במעבדות מוסמכות לכך + 20% מעלות העסקה כולל מע"מ.

לקוח שהחליט לבטל הזמנה עד-24 שעות ממועד הרכישה , יצטרך לפנות לחברת ASLDIAMOND ,

באמצעות מייל ... או במספר הטלפון של החברה , במידה וההזמנה יצאה ליצור , יישא הלקוח בעלות של עד 30% מעלות המוצר ( כל זה בעקבות הפסד כספי שנוצר לחברה ועל הלקוח להיות מודע להליך זה ) לכן הסכם על תקנון החברה מהווה חוזה לכל דבר ועניין בין הלקוח לחברה כמו שסוכם בתקנון החברה ASLDIAMOND ,

עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה.